Yeni Yıla Çifte Birincilik Ödülüyle Adım Attık

9 Ocak 2019

Nurol Holding’in madencilik sektöründeki başarılı temsilcisi TÜMAD Madencilik A.Ş. olarak; 2019 yılına iki birincilik ödülüyle başarımızı taçlandırmanın gururuyla adım attık.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ile İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin (İMİB) birlikte düzenledikleri “İnsan için Maden” temalı Maden Sektörü Ödül Töreni İstanbul Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirildi. Törende, Enerji Bakanlığı’nın takdiriyle Maden Sektöründe 13 farklı kategoride ödül verildi.

Potansiyel görülen maden sahalarında uluslararası standartlara uygun, doğaya, çevreye ve insana saygı çerçevesinde ileri düzeyde aramalar ve üretimler yapan, ekonomik kalkınmayı sosyal kalkınma ve çevre koruma ile bütünleştiren, sürdürülebilir maden projeleri ile ülkemizin altın üretimindeki yeni gücü olmaya emin adımlarla ilerleyen TÜMAD, ‘Yurt Dışından Ödül Getiren En İyi Proje Finansmanı’ ile ‘Teknoloji’ kategorilerinde birincilik ödülüne layık görülmesinin gururunu yaşadık.

Çifte birincilik ödüllerini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Mithat Cansız’ların elinden; Genel Müdürümüz Sayın Hasan Yücel aldı.

Bu değerli iki birincilik ödülünün alınmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.