Analitik Laboratuvarları

İvrindi Analitik Laboratuvarları

TÜMAD Madencilik bünyesinde yer alan Lapseki ve İvrindi Analitik Laboratuvarlar ulusal ve uluslararasI standartlara uygun analiz hizmeti sunarak, hizmet kalitesini sürekli geliştiren, kendi alanlarında uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

İvrindi Analitik Laboratuvarımız, Tümad Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İvrindi İşletmesinde 2019 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Laboratuvarımızda, TS EN ISO/IEC 17025:2017 uluslararası standardının gerekliliklerine uygun olarak kurulmuş sürekli gelişme anlayışı benimsemiştir.

Kalite Yönetim Sistemi ile iç ve dış müşterilerimizin taleplerini karşılayacak analitik hizmetler sunmaktayız.

Tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik ve kalite, laboratuvarımızın temel ilkeleridir. Sürdürülebilir hizmet kalitemiz, nitelikli personeli, altyapı ve laboratuvar olanakları ile hizmet vermekteyiz.

Analiz sonuçlarının kalitesi, Laboratuvarlararası Karşılaştırma ve Yeterlilik Testleri yapan uluslararası firmalar ile birlikte çalışarak, korunmakta ve gözlenmektedir.

Laboratuvarımız 29 Kasım 2021 tarihinde TÜRKAK tarafından AB-1698-T akraditasyon numarası ile TS EN ISO/IEC 17025:2017 standardına göre akredite edilmiştir.

Tümad Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İvrindi Analitik Laboratuvarı olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında hazırlanan raporlarda Karar Kuralı ve Uygunluk Beyanı uygulamasına ilişkin bilgilendirme talimatı aşağıdaki gibidir. Bu talimat dahilinde talebiniz olması halinde Analiz İstek Formu’nu kullanabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şikayet, İtiraz ve Önerilerinizi aşağıdaki formu doldurup Tumad_Ivrindi_Laboratuvar@tumad.com.tr adresine göndererek iletebilirsiniz.

TÜRKAK Akreditasyon Markası Kullanım Talimatı