Analitik Laboratuvarları

Lapseki Analitik Laboratuvarları

TÜMAD Madencilik bünyesinde yer alan Lapseki ve İvrindi Analitik Laboratuvarlar ulusal ve uluslararasI standartlara uygun analiz hizmeti sunarak, hizmet kalitesini sürekli geliştiren, kendi alanlarında uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Lapseki Analiz Laboratuvarımız, Tümad Madencilik San. Ve Tic. A.Ş Lapseki Şubemizde ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunan ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren ve kendi alanlarında uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. 2017 yılı son çeyreğinde hizmet vermeye başlayan Lapseki Analiz Laboratuvarımız ,TS EN ISO/IEC 17025:2017 standardının şartlarına uygun olarak kurulmuş Kalite Yönetim Sistemiyle iç ve dış müşterilerine teknik açıdan kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla; bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik prensipleri doğrultusunda; uygun metod, cihaz ve uzman personelimizin yer aldığı, iyi bir mesleki çalışma ve teknik uygulama ile zamanında ölçüm ve analiz hizmetleri sunmaktadır. Laboratuvarımız 12 Kasım 2020 tarihinde AB-1600-T akreditasyon numarası ile TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17025:2017 Standardına göre akredite edilmiştir.

Tümad Madencilik A.Ş. Lapseki Analiz Laboratuvarı olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında hazırlanan raporlarda Karar Kuralı ve Uygunluk Beyanı uygulamasına ilişkin bilgilendirme talimatı aşağıdaki gibidir. Bu talimat dahilinde bir talebiniz olması halinde Analiz Talep Formu’nu kullanabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tümad Madencilik A.Ş. Lapseki Analiz Laboratuvarı olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz adına; sürdürdüğümüz iyileştirme çalışmalarımız öneri ve talepleriniz ile güç kazanmaktadır. Sizlerden gelen şikayetler değerlendirilerek tarafsızlık ve gizlilik odaklı yaklaşım içerisinde yönetilmektedir.

İtiraz,Şikayet ve Önerilerini aşağıdaki formu doldurup lapsekilaboratuvar@tumad.com.tr adresine göndererek ve/veya 0286 526 01 70 telefon hattımızdan sözlü olarak iletebilirsiniz.