TÜMAD Geleceğin Mühendisleriyle Buluştu

6 Mart 2019

ODTÜ Doğa Mühendislikleri Topluluğunun organize ettiği, ODTÜ ve Hacettepe öğrencilerinin katıldığı kariyer günlerinde TÜMAD da hazır bulundu.

Sektörün en önemli firmalarının ve sivil toplum kuruluşlarının katıldığı, seminer serilerinden oluşan ve öğrencilerin firmalarla birebir temas kurma imkânı bulduğu Doğa Mühendislikleri Topluluğu CDTE (Yerbilim ve Mühendislikleri Kariyer Günleri) 2-3 Mart tarihlerinde saat 10:00-18:00 saatleri arasında ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen etkinlikte TÜMAD da üst düzey katılımla hazır bulundu. Etkinlikte açtığı stantla TÜMAD, sektördeki başarılarını ve birikimini staj ve kariyer yapmak isteyen öğrencilerle paylaştı.

Bilge Küçükaytan, öğrencilere TÜMAD hakkında bilgi verdi

Etkinlikte Entegre Yönetim Sistemleri ve Sürdürülebilirlik Müdür Yardımcısı Bilge Küçükaytan, altın üretiminde kullanılan çevre dostu yeni teknolojiler, sosyal onay, iş ve staj imkânları, madencilikte yeni trendler, iş sağlığı ve güvenliği konularında alınan tedbirler konusunda geleceğin mühendislerine TÜMAD’ın bilgi ve birikimini aktaran bir de sunum yaptı.