TÜMAD Bauma Münih Fuarı’nda

12 Nisan 2019

Bauma Uluslararası İnşaat Makineleri, İnşaat Malzemesi Makineleri, İnşaat Araçları ve Madencilik Makineleri İhtisas Fuarı 2019 Fuarı Almanya’nın Münih kentinde başladı.

Üç yılda bir Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirilen ve ‘inşaat, madencilik, yol yapımı’ makineleri ve bununla ilgili yeniliklerin sergilendiği dünyanın en büyüğü olarak nitelenen 32. Uluslararası Bauma  2019 Fuarı 8 Nisan tarihinde; 58 ülkeden 3425 katılımcıyla start aldı.

14 Nisan 2019 tarihinde arasında ziyaretçilere açık olacak ve Türkiye’den 190 firmanın katılarak ürünlerini sergilediği Bauma Fuarına, TÜMAD Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hasan Yücel, Proje ve İş Geliştirme Müdürü Burak Aktaş,  Proje ve İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Ömer Yıldız da katıldı.

TÜMAD Genel Müdürü Hasan Yücel ve çalışma arkadaşları, fuarda Siemens Madencilik Sektörü Başkanı Roland Ehrl, Flsmıdth Müdencilik Birimi Başkanı Carsten Riisberg Lund,
Flsmıdth Madencilik Başkan Yardımcısı Sven Hoersckes, Flsmıdth Türkiye Servis Müdürü Mustafa Gönenç başta olmak üzere birçok yerli ve yabancı firmanın yetkilileri ile madencilik sektöründeki yeni teknolojiler ve sektörün geleceği hakkında görüş alış verişinde bulundular.